Zápis 10. kola Okresního přeboru mladších žáků

19.10.2014 Kategorie: Mladší žáci

Desáté kolo Okresního přeboru mladších žáků dne 19.10.2014

V neděli hostil tým mladších žáků FK Dobrovice na svém hříšti mladší žáky Sportingu Mladá Boleslav, mužstva z konce tabulky Okresního přeboru v této kategorii. V prvním poločase začátku zápasu to bylo vidět i na hře, kterou ovládali dobrovičtí kluci dvěma vstřelenými brankami. Ovšem do poločasu pro nedůslednost v obraně soupeř stačil vyrovnat. Ve druhé půli hry byli fotbalovější domácí svým tahem na branku, útoky vedenými po pravé straně, ale z přehlídky promarněných šancí to stačilo jen na třetí gól. Oproti Sportingu Dobrovice byla fotbalovější co do přihrávek (i zkažených), měla jistý tah na branku, který ji soupeř dovolil ale  střelecky to bylo horší. Za zmínku stojí bojovný výkon Jakuba Zvěřiny, brankové přihrávky Vojty Suchého a střední hra Matěje Svobody. Zadní řady- dobré. V týmu nastoupili minižáci Petr Durna, Váša Pavlíček a přestože pojetí hry co se odehrává v mladších žácích – jiné rozměry hříště, ofsajdová pravidla a rychlejší fotbal – oba se hry zhostili velmi dobře.

Příští utkání se hraje na stadionu SKP u koupaliště a tam to bude trochu jiné. Kluci musí zabrat, hlavně obrana a záloha, po ztrátě míče nepřestávat hrát.

Branky:  Zvěřina, Svoboda, Durna P.

Sestava:  Kovařík- Ištók, Niems, ? – Suchý, Svoboda, Pavlíček, Zvěřina

Střídali:   Odstrčil, Petr Durna