Zápis 11. a 12. kola Okresního přeboru Mladších žáků

27.10.2014 Kategorie: Mladší žáci

Jedenácté  kolo Okresního přeboru mladších žáků dne 22.10.2014

SKP MB- FK Dobrovice 4:2(2:2)
V týdnu jsme nastoupili proti soupeři z čela tabulky na jeho hříšti U koupaliště v Mladé Boleslavi. Ale hra tomu jeho umístění v tabulce nenapovídala,  byli jsme lepší ovšem neproměnili řadu vyložených brankových příležitostí. Nedáš – dostaneš a soupeř trestal naše chyby. Během 5 minut skoroval 2x a my jsme museli dohánět manko, což se nám podařilo vyrovnat ještě do poločasu.
Druhá půle byla vyrovnanější, otevřeli jsme hru ve snaze o vyrovnání a opět jsme měli pár šancí. Tým SKP vstřelil branku 4min. před koncem zápasu a soupeř bohužel nám na cestu domů přidal ještě čtvrtý gol.
Nicméně, podali jsme slušný výkon, ale proměnování šancí nám dělá problémy.

Sestava:  Kovařík-Niems, Ištok, Kulhánek- Suchý, Khümel, Svoboda- Zvěřina
Střídali :Odstrčil, Mráček, Pavlíček
Branky: Svoboda, Zvěřina

Dvanácté kolo Okresního přeboru mladších žáků dne 25.10.2014

Sokol Žerčice- FK Dobrovice 1:7 (0:5)
V dalším kole opět venku na hříšti v Žerčicích s družstvem z konce tabulky jsme si chtěli trochu vylepšit tabulkové skóre. Praktikujíce jiný fotbal co protivníci toto se nám podařilo,  branek mohlo být více. Pohled na dobrovickou hru byl potěšující i když také několik akcí se nám nepovedlo až do konce. Náš soupeř i přes menší postavy hráčů  hrál odhodlaně a s napadáním nám dělal problém při rozehrávce.

Sestava:  Kovařík- Mráček, Niems, Kulhánek- Suchý, Khümel, Svoboda- Zvěřina
Střídali : Durna,Odstrčil
branky:  Zvěřina 3x, Khümel, Svoboda, Suchý a Niems

Tento týden odehrajeme poslední dva zápasy podzimu, oba na domácím hřišti. Dne 28.10. s FK MB a 2.11. s Předměřicemi kdy obě utkání začínají v 8.30hod