Mladší žáci jasně vyhráli v Žerčicích

10.04.2017 Kategorie: Mladší žáci

TJ Žerčice - FK Dobrovice 2:12 (1:4)

V Žerčicích přivítalo hosty chladné a větrné počasí a také důrazná domací obrana, která dlouho odolávala a blokovala střely dobrovických hráčů, a možná i proto chvilku Dobrovici trvalo dostat se do provozní teploty. Nakonec ale hosté i tak zvládli dát do poločasu čtyři branky, když se trefili dvakrát Petr Durna, Štěpán Pavlíček a Slavomil Procházka.
Do druhé půle nasadili hosté Járu Hložka do zálohy a byl to on, který čtyřmi góly zdvojnásobil dobrovický střelecký účet. Další branky mohl přidat Kuba Zvěřina, ale trefil třikrát břevno domácích, nakonec ale přeci jen dal dvě branky. Jeden gól přidal i hráč starší přípravky Štěpán Pavlíček. Do utkání nastoupily i Karolína Málková a Klára Hejdrychová, které se neztratily a bojovným výkonem přispěly k dalšímu vysokému vítěství mladších žáků.
Dobrovice tak i nadále jasně vede tabulku - tabulka zde. Další zápas hrají dobrovičtí mladší žáci až 6. května od 9 hodin v Kosmonosech.
TJ Žerčice - FK Dobrovice 2:12 (1:4)
Branky: 15. Černý M., 43. Pavlík P. - 6. Durna Petr, 11. Durna Petr, 23. Pavlíček Štěpán, 25. Procházka Slavomil, 31. Hložek Jaroslav, 34. Hložek Jaroslav, 50. Hložek Jaroslav, 53. Hložek Jaroslav, 56. Durna Jakub, 57. Zvěřina Jakub, 58. Durna Petr, 60. Zvěřina Jakub.
FK Dobrovice: Petr - Kohout, Odstrčil, Boháček - Durna J., Durna P., Zvěřina - Hložek
Střídali: Procházka, Hejdrychová, Málková, Pavlíček

FK Mladá Boleslav 3