Mladší žáci doma nestačili na Benátky

15.05.2018 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - SK Benátky nad Jizerou 3:6 (0:5)

Další zápas soutěže mladších žáků sehráli dobrovičtí fotbalisté v sobotu 19. května, kdy v rámci 18. kola přivítali na svém hřišti vedoucí tým soutěže z Benátek nad Jizerou. A zápas se jim bohužel vůbec nepovedl. Soupeř byl od začátku lepší a po první půli domácí prohrávali pět nula. Do druhého poločasu dobrovičtí vstoupili o trochu lépe a začali si vytvářet šance. První proměnil ve 40. minutě J. Lauber, za dalších osm minut vstřelil branku Š. Pavlíček, na kterou ale hned po minutě odpověděl soupeř svou šestou brankou. Domácí ale začali soupeře přehrávat, bohužel ze šancí které si vytvořili ale již proměnili jen jednu, když se v 53. minutě podruhé v utkání trefil J. Lauber. Soupěř tak zvítězil zaslouženě a potvrdil, proč je v tabulce první.

FK Dobrovice - SK Benátky nad Jizerou 3:6 (0:5)

Branky: 40. Lauber Jakub, 48. Pavlíček Štěpán, 53. Lauber Jakub - 2. Nový Damián, 5. Dobřenský David, 17. Sekáč Jakub, 19. Sekáč Jakub, 27. Sekáč Jakub, 49. Plíhal Tadeáš

FK Dobrovice: Petr, Kohout, Málková, Hejdrychová, Lauber, Hložek, Pavlíček, Picek. Střídali:Lepka, Špak, Plíšek, Kopecký.

Tabulku soutěže mladších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Mladá Boleslav 3
FK Dobrovice (mladší žáci) 0