Mladší žáci porazili Sovínky a jsou o bod druzí

19.03.2019 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice – SK Bezno Sovínky 2:1 (0:1)

Mladší žáci FK Dobrovice nastoupili v sobotu 6. dubna na domácím hřišti v rámci utkání 12. kola soutěže 7+1 k mistrovskému utkání proti mužstvu SK Bezno-Sovínky. Od samého začátku to bylo bojovné a vyrovnané utkání se spoustou nevyužitých střeleckých příležitostí, ale i chyb při rozehrávce, a to zvláště u domácího mužstva, a tak po prvním poločase odcházeli hráči do kabin za stavu 0:1 pro hosty. Do druhého poločasu nastoupilo domácí mužstvo s odhodláním dovést utkání do vítězného konce, což se nakonec při zvýšeném úsilí a bojovnosti podařilo. Vyrovnávací branku dal ve 38. minutě Matěj Cigánek a v 57. minutě vstřelil vítěznou branku Láďa Zajíček.

FK Dobrovice – SK Bezno Sovínky 2:1 (0:1)

Branky: 38. Cigánek (pen.), 57. Zajíček - 10. Hodboď

FK Dobrovice: Cigánek, Čumpelík, Hrůza, Henrich, Hejdrychová, Kopecký, Plíšek, Picek, Zajíček, Černý. Střídal Picek.

Po mistrovském zápase se s týmem rozloučila Kája Málková, která přestoupila do Sparty Praha. Kája hrála v oddíle FK Dobrovice od roku 2011 a patřila mezi nejlepší hráče jak v přípravce, tak i v mladších žácích. Přejeme ti Kájo, ať slavíš úspěchy i ve Spartě!

Tabulku soutěže 7+1 mladších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Dobrovice
TJ Sokol Luštěnice
FK Dobrovice (mladší žáci) 17
TJ Žerčice 0