FK Dobrovice - SK Jizera Předměřice/TJ Sokol Kochánky

20.06.2019 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - SK Jizera Předměřice/TJ Sokol Kochánky 7:0 (5:0)

Mladší žáci FK Dobrovice nastoupili v posledním, 16. kole, doma proti smíšenému družstvu Kochánek a Předměřic a byla to od začátku jasná záležitost. Domácí již v 8. minutě vedli 2:0, do poločasu to bylo 5:0 a konečné skóre se vyšplhalo dokonce na 7:0 pro Dobrovici. Dobrovičtí mladší žáci i díky tomuto výsledku obsadili 2. příčku v skupiny 7+1, když měli druhý nejlepší útok a nejlepší obranu se skóre 90:19.

FK Dobrovice - SK Jizera Předměřice/TJ Sokol Kochánky 7:0 (5:0)

Branky: 5. Kopecký Jan, 8. Henrich Daniel, 13. Kopecký Jan, 28. Zajíček Ladislav, 29. Zajíček Ladislav, 48. Picek Dominik, 54. Čumpelík Michal

FK Dobrovice: Plíšek - Černý, Hrůza, Pavlíček, Picek, Mráček, Kopecký, Henrich, Čumpelík, Zajíček, Odstrčil.

Konečnou tabulku soutěže 7+1 mladších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Dobrovice (mladší žáci)
SK Jizera Předměřice/TJ Sokol Kochánky (SD)
TJ Sokol Luštěnice 0
FK Dobrovice (mladší žáci) 4