Mladší žáci si zastříleli proti Předměřicím

06.05.2019 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - SK Jizera Předměřice 7:0 (5:0)

Mladší žáci FK Dobrovice nastoupili na domácím hřišti v sobotu 18. května 2019 k mistrovskému utkání proti týmu z Předměřic. Při nástupu k utkání to vypadalo, že proti sobě hrají hráči z rozdílné věkové skupiny - soupeř byl vzrůstem podstatně vyšší a také i hmotnější. Dobrovičtí hráči se ale soupeře nezalekli a svoji technickou a kombinační hrou ho výrazně předčili. Po prvním poločase domácí vedli již 5:0 a ve druhém dokázali přidat ještě dvě branky.

FK Dobrovice - SK Jizera Předměřice 7:0 (5:0)

Branky:  5. Kopecký Jan, 8. Henrich Daniel, 13. Kopecký Jan, 28. Zajíček Ladislav, 29. Zajíček Ladislav, 48. Picek Dominik, 54. Čumpelík Michal

FK Dobrovice: Plíšek - Černý, Hůrza, Pavlíček, Picek, Mráček, Kopecký, Henrich, Čumpelík, Zajíček, Odstrčil.

Tímto utkáním skončily zápasy ve skupině a Dobrovici čeká 1. kolo nadstavby, které odehraje na domácím hřišti 25. května 2019 od 8.30 s Doubravou.

Tabulku soutěže 7+1 mladších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Dobrovice (mladší žáci)
SK Jizeran Doubrava
FK Dobrovice (mladší žáci) 7