Mladší žáci porazili Žerčice rozdílem několika tříd

30.08.2019 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice – TJ Žerčice 17:0 (9:0)

V neděli 1. září nastoupili ke svému druhému ostrému utkání letošní sezóny v okresním přeboru mladší žáci FK Dobrovice. Soupeřem jim byl hráči Žerčic, kteří na utkání nebudou vzpomínat v nejlepším. Z Dobrovice si totiž odvezli málo vídaný 17gólový příděl. Hvězdami utkání byli Ladislav Zajíček, který vsítil pět branek, a Jan Kopecký, který se trefil čtyřikrát. Hattrick zaznamenali ještě Jan Lepka a Michal Čumpelík. Dobrovice má po dvou kolech plný počet bodů a skóre 23:0.

FK Dobrovice – TJ Žerčice 17:0 (9:0)

Branky: 2., 6., 19. a 47. Kopecký J. 18., 26., 27., 33. a 56  Zajíček, 25. Hanuš, 28., 38. a 42. Lepka, 30. Henrich, 37., 40. a 50. Čumpelík,

FK Dobrovice: Plíšek Marek – Černý, Plíšek Martin, Hrůza, Kopecký J., Zajíček, Čumpelík, Henrich, Odstrčil, Lepka, Hanuš, Cigánek.

Tabulku okresního přeboru mladších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Dobrovice
TJ Sokol Luštěnice
FK Dobrovice (mladší žáci) 17
TJ Žerčice 0