Mladší žáci o víkendu nadělovali Žerčicím

16.04.2018 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - TJ Žerčice 9:0 (7:0)

Další mistrovské utkání sehráli dobrovičtí mladší žáci v sobotu 21. dubna na domácím stadionu proti hráčům Žerčic a zápas ovládli po dobrém výkonu jednoznačně 9:0. Za vítězstvím si domácí šli od samého začátku a soupeře prakticky k ničemu nepustili. V 5. minutě otevřel skóre zápasu Jarda Hložek, dvě minuty po něm se trefil Honza Lepka a o další tři minuty později Štěpán Pavlíček. Za stálé převahy dobrovických hráčů domácí do konce poločasu přidali ještě další čtyři branky, a to v 16., 25. a 30. minutě Jakub Lauber, kterému čistý hatrick překazil svou druhou trefou v 21. minutě znovu Štěpán Pavlíček. Druhá půle se odehrávala ve stejném duchu, snad jen s tou vyjímkou, že se domácím nedařilo proměňovat vyložené příležitosti, které si vytvářeli. Jedinou vyjímkou byl Štěpán Pavlíček, který vstřelil ve 49. minutě svou třetí a dvě minuty poté i čtvrtou branku v zápase.
FK Dobrovice - TJ Žerčice 9:0 (7:0)
Branky: 5. Hložek Jaroslav, 7. Lepka Jan, 10. Pavlíček Štěpán, 16. Lauber Jakub, 21. Pavlíček Štěpán, 25. Lauber Jakub, 30. Lauber Jakub, 49. Pavlíček Štěpán, 51. Pavlíček Štěpán,
FK Dobrovice: Petr - Picek F., Málková, Hejdrychová, Hložek, Lauber, Pavlíček, Lepka.
Střídal: Dominik Picek

Tabulku soutěže mladších žáků i výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Mladá Boleslav 3
FK Dobrovice (mladší žáci) 0