Mladší žáci opět nadělovali, tentokrát to odnesly Luštěnice

11.09.2019 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - TJ Sokol Luštěnice 9:3 (6:1)

Mladší žáci FK Dobrovice natoupili v rámci utkání 4. kola soutěže 7+1 doma proti nedalekým Luštěnicím a proti třetímu týmu tabulky byli zcela dominantní, když již v poločase vedli o pět branek. Domácí nakonec dokázali Luštěnicím nastřílet devět branek, čtyři z nich Daniel Henrich. Dobrovičtí jsou po třech odehraných zápasech bodově stoprocentní, se skóre 32:3.

FK Dobrovice - TJ Sokol Luštěnice 9:3 (6:1)

Branky: 3. Zajíček Ladislav, 16. Kopecký Jan, 20. Henrich Daniel, 22. Henrich Daniel, 27. Hýbl Ondřej, 29. Zajíček Ladislav, 40. Henrich Daniel, 56. Henrich Daniel, 58. Hýbl Ondřej - 7. Vodháněl Petr, 37. Plíšek Martin (vl.), 39. Kolínský Tomáš

FK Dobrovice: Plíšek Marek - Černý, Kříž, Plíšek Martin, Hýbl, Hrůza, Kopecký J., Zajíček, Čumpelík, Henrich, Odstrčil. Náhradníci: Lepka, Hanuš, Sluka.

Tabulku soutěže 7+1 mladších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Dobrovice (mladší žáci)
SK Jizera Předměřice/TJ Sokol Kochánky (SD)
TJ Sokol Luštěnice 0
FK Dobrovice (mladší žáci) 4