Mladší žáci doma zvládli derby s Luštěnicemi

02.05.2019 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - TJ Sokol Luštěnice 3:2 (1:0)

Mladší žáky FK Dobrovice čekal v sobotu 4. května další těžký zápas na domácím hřišti, když jim soupeřem byl soused z tabulky, Luštěnice. V prvním poločase se ujali vedení domácí hráči, když jedinou branku vstřelil Ladislav Zajíček. Ve druhém poločase domácí hráči z nepochopitelných důvodů polevili a soupeř vyrovnal na 1 :1. Vedení vrátil domácím Jan Kopecký, ale bohužel i podruhé dovolili dobrovičtí hráči hostům vyrovnat. Domácí se dopouštěli mnoha chyb v rozehrávce i v obranné činnosti a také jim vázla střelba. I přesto se jim podařilo potřetí, a tentokrát definitivně, dostat do vedení, když šest minut před koncem utkání vstřelil vítěznou branku Michal Čumpelík.

FK Dobrovice - TJ Sokol Luštěnice 3:2 (1:0)

Branky: 26. Zajíček Ladislav, 35. Kopecký Jan, 54. Čumpelík Michal - 41. Vodháněl Matěj, 51. Vodháněl Matěj

FK Dobrovice: Plíšek, Hejdrychová, Hrůza, Pavlíček, Picek F., Picek D., Kopecký, Henrich, Čumpelík, Lepka, Zajíček, Cigánek.

Tabulku soutěže 7+1 mladších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

TJ ZD Kostelní Hlavno/SLAVOJ Kropáčova Vrutice (SD)
FK Dobrovice (mladší žáci)
FK Dobrovice (mladší žáci) 2
SK Jizeran Doubrava 4