Mladší žáci drtivě vyhráli v Kosořicích

30.05.2017 Kategorie: Mladší žáci

TJ Sokol Kosořice - FK Dobrovice 1:8 (1:5)

Mladší žáci přivezli povinné tři body z nedalekých Kosořic a upevnili si tak první místo ve skupině B soutěže 7+1. Díky tomuto umístnění si Dobrovice zahraje finálový dvojzápas o přeborníka okresu s vítězem skupiny A, kterým se stal Jizeran Doubrava.
První finálové utkání hostí dobrovičtí na domácím hřišti v neděli 11. června od 8:30, všichni příznivci dobrovické kopané jsou srdečně zváni.
TJ Sokol Kosořice - FK Dobrovice 1:8 (1:5)
Branky: 36. Stehlík Lukáš - 1. Procházka Slavomil, 3. Durna Petr, 10. Durna Jakub, 11. Durna Petr, 17. Marček Sebastián, 37. Zvěřina Jakub, 48. Durna Jakub, 50. Hložek Jaroslav
FK Dobrovice: Petr - Boháček, Hejdrychová - Zvěřina, Durna Petr, Procházka - Hložek, Durna Jakub. Střídání: Odstrčil, Kohout, Marček.

Tabulka a výsledky skupiny B zde.

FK Mladá Boleslav 3
FK Dobrovice (mladší žáci) 0