Mladší žáci nastříleli Beznu osm branek

04.10.2017 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - SK Bezno-Sovínky 8:3 (5:0)

V sobotu 30. 9. na dobrovickém stadionu přivítali domácí hráče Bezna. První poločas se odehrával v režii dobrovických mladších žáků, kteří ho také ovládli jednoznačně 5:0. Dvě branky vstřelil hned v úvodu zápasu ve 4. a 7. minutě Štěpán Pavlíček, třetí přidal v 22. minutě Jakub Lauber a poločas uzavřel Daniel Henrich ve 25. a 27. minutě. Několik stoprocentních šancí zůstalo nevyužito.

Do druhé půle nastoupili domácí poněkud laxně a soupeř toho využil k vstřelení branky. Ve 34. minutě se prosadil Jiří Kastl. Dále se hrál vyrovnaný zápas a postupně se střelecky prosadil v 39. minutě Jakub Lauber, ale soupeř odpověděl za 4 minuty druhou brankou Jiřího Kastla. Ve 49. minutě završil hatrick Daniel Henrich. Sedm minut před koncem zápasu se za hosty prosadil Dominik Hodboď a skóre zápasu uzavřel v 58. minutě Filip Picek.
FK Dobrovice - SK Bezno-Sovínky 8:3 (5:0)
Branky: 4. Pavlíček, 7. Pavlíček, 22. Lauber, 25. Henrich, 27. Henrich, 39. Lauber, 49. Henrich, 58. Picek - 34. Kastl, 43. Kastl, 53. Hodboď
FK Dobrovice: Lepka, Kohout, Málková, Špak, Hložek, Lauber, Pavlíček, Henrich, Kopecký, Odstrčil, Picek F., Plíšek

Tabulku soutěže mladších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Mladá Boleslav 3
FK Dobrovice (mladší žáci) 0