Mladší žáci vyhráli v Kosořicích

17.04.2018 Kategorie: Mladší žáci

TJ Sokol Kosořice - FK Dobrovice 3:4 (0:2)

V sobotu 14. dubna hráli mladší žáci FK Dobrovice derby se sousednímy Kosořicemi. Do utkání hosté vstoupili lépe než domácí a od začátku měli převahu, kterou využili v sedmé minutě brankou Filipa Picka. Další branku vstřelil ve 14. minutě Jakub Lauber a i když měli hosté neustále převahu, další branku se jim už do půle vstřelit nepodařilo.
Do druhého poločasu nastoupili hosté aktivně a po třech minutách šli do tříbrankového vedení zásluhou Daniela Henricha. Poté soupeř zvýšil tempo a během čtyř minut dvěma góly zdramatizoval vývoj utkání a dostal dobrovické pod tlak, na který odpověděl opět Daniel Henrich svou druhou brankou v zápase. Domácím se ještě podařilo snížit na rozdíl jedné branky a poté se hra přelévala z jedné strany na druhou ale další branka už nepadla a po zásluze si dobrovičtí odvezli tři body.
TJ Sokol Kosořice - FK Dobrovice 3:4 (0:2)
Branky: 36. Stehlík Lukáš, 39. Volprecht Vojtěch, 40. Rosler Martin - 7. Picek Filip, 14. Lauber Jakub, 33. Henrich Daniel, 37. Henrich Daniel
FK Dobrovice: Roman Petr - Klára Hejdrychová, Karolína Málková, Adam Špak - Jakub Lauber, Jaroslav Hložek - Štěpán Pavlíček, Filip Picek, Daniel Henrich, Vít Odstrčil, Michal Čumpelík, Jan Lepka

Tabulku soutěže mladších žáků i výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Mladá Boleslav 3
FK Dobrovice (mladší žáci) 0