Mladší nadělili Čisté málo vídaných 30 branek

14.09.2021 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - FK Slavoj Čistá 30:0 (16:0)

Spíše házenkářským výsledkem, kdy i v tomto sportu bohatém na branky by bylo naprosto výjimečné, aby zápas skončil 30gólovým rozdílem, dopadlo utkání 2. kola okresní soutěže 7+1 mladších žáků mezi FK Dobrovice a hosty ze Slavoje Čistá. Domácí vedli v 10. minutě již 4:0, do konce poločase pak nastříleli celkem 16 branek a v druhé půli polovili ve svém střeleckém tempu jen mírně, když přidali dalších 14 úspěšných střeleckých pokusů. Šest branek vstřelil Matyáš Chromý, alespoň třikrát se pak trefili ještě Petr Wagenknecht, Jan Novotný, Denis Fortner a Daniel Mráček. Celkem se na výsledku střelecky podílelo 11 hráčů.