Předměřice - FK Dobrovice

15.05.2017 Kategorie: Mladší žáci

SK Jizera Předměřice - FK Dobrovice 1:6 (0:2)

V Předměřicích to byl ve 20. kole skupiny B mladších žáků především souboj dobrovických střelců s urostlým domácím brankářem Kopeckým, který zachránil domácí ještě od vyšší porážky. V prvním poločase využil nejdříve špatné rozehrávky domácí obrany důrazný Jakub Durna a pohotovou střelou otevřel skóre a po šťastných odrazech přidal opět pohotově druhý gól.
Ve druhém poločase hosté zlepšili přímočarost kombinací a domácí brankář musel být stále ve střehu! Po brankách dobrovických Hložka a Zvěřiny na 0:4 přišla chyba hostí v rozehrávce a domácí šli ve třech na jediného obránce a snížili na 1:4. V závěru utkání hosté po krásných kombinacích navýšili skóre na konečných 1:6.

SK Jizera Předměřice - FK Dobrovice 1:6 (0:2)

Branky: 52. Šubrt Kryštof - 2. Durna Jakub, 25. Durna Jakub, 36. Hložek Jaroslav, 47. Zvěřina Jakub, 58. Marček Sebastián, 60. Hložek Jaroslav

FK Dobrovice: Petr - Odstrčil, Boháček - Procházka, Durna Petr, Zvěřina - Hložek, Durna Jakub. Střídali: Kohout, Marček.

Tabulka a výsledky dalších utkání skupiny B mladších žáků zde.

FK Mladá Boleslav 3
FK Dobrovice (mladší žáci) 0