Mladší žáci jasně přejeli na jejich hřišti Kosmonosy

18.04.2017 Kategorie: Mladší žáci

SK Kosmonosy B - FK Dobrovice 0:7 (0:3)

Dva týdny čekali mladší žáci na další mistrovský zápas a ukázali, že vyhrávat nezapomněli. Ve 13. minutě otevřel skóre důrazný Jára Hložek, o pět minut později byl faulovaný Honza Lepka, posila ze starší přípravky, a penaltu proměnil Kuba Zvěřina, který dosáhl v tomto utkání hattriku a ještě stihl jednou zastoupit na brankové čáře brankáře Petra, jenž byl už překonán, a tak jsme udrželi čisté konto i za pomoci dalšího hráče přípravky Filipa Picka. Další hráč obranné řady Tomáš Kohout dal první branku v sezóně a pečetil naše vítěství 7:0.
SK Kosmonosy B - FK Dobrovice 0:7 (0:3)
Branky: 13. Hložek Jaroslav, 18. Zvěřina Jakub (pen.), 29. Durna Petr, 33. Zvěřina Jakub, 35. Zvěřina Jakub, 49. Kohout Tomáš, 55. Durna Petr
FK Dobrovice: Petr - Kohout, Odstrčil, Boháček - Procházka, Durna P., Zvěřina - Hložek.
Střidali: Lepka, Picek, Marček, Durna J.
Tabulka zde.

FK Mladá Boleslav 3