Mladší žáci si zastříleli v Žerčicích

20.09.2017 Kategorie: Mladší žáci

TJ Žerčice - FK Dobrovice 2:6 (0:3)

V sobotu 24. září nastoupili maldší žáci FK Dobrovice v Žerčicích proti tamním mladším žákům. Dobrovičtí začali velmi dobře, předvedli několik pěkných kombinací a vytvořili si i velké gólové šance. Nedařilo se jim je však proměnit. Na branku se proto čekalo až do 24. minuty, kdy se konečně prosadil Jakub Lauber a hned dvě minuty po něm Jára Hložek. Poločas svou druhou trefou uzavřel opět Kuba Lauber.

Do druhé půle vstoupili dobrovičtí nažhavení a hned v první minutě vstřelil čtvrtý gól Honza Lepka. Poté ale hosté trochu polevili a domácí dvěma povedenými akcemi ve 41. a 44. minutě snížili na 2:4. To ale hosty pobídlo k dalšímu zvýšení obrátek a Daniel Henrich během chvíle zvýšil jejich gólový náskok na 5:2. Skóre zápasu uzavřel svou třetí brankou v utkání Jakub Lauber.
TJ Žerčice - FK Dobrovice 2:6 (0:3)
Branky: 41. Hýbl Ondřej, 44. Hýbl Ondřej - 24. Lauber Jakub, 26. Hložek Jaroslav, 28. Lauber Jakub, 31. Lepka Jan, 55. Henrich Daniel, 56. Lauber Jakub
FK Dobrovice: Pavlíček, Kohout, Málková, Picek, Lauber, Hložek, Henrich, Kopecký. Střídali: Špak, Lepka, Plíšek, Odstrčil.

Tabulka soutěže mladších žáků a výsledky zbylých utkání zde.

FK Mladá Boleslav 3
FK Dobrovice (mladší žáci) 0