Mladší žáci odehráli vítězné utkání v Jabkenicích

14.10.2021 Kategorie: Mladší žáci

TJ Sokol Jabkenice - FK Dobrovice 2:5 (0:2)

V sobotu 16. října odehráli dobrovičtí mladší žáci utkání 8. kola okresního přeboru na hřišti v nedalekých Jabkenicích. V úvodu utkání se podařilo E. Kalábovi vsítit úvodní branku, ale po zbytek poločasu díky bojovnosti soupeře a našim neproměněným šancím i štěstí jsme drželi hubený náskok 1:0. V brance nás podržel D. Šak. V závěru poločasu přidal druhou branku D. Fól a do šaten dobrovičtí odcházeli s dvoubrankovým náskokem. Po přestávce hosté snížili nejprve na 1:2 a po naší třetí brance na 2:3 a hrálo se dál vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. V závěru zápasu díky větší přesnosti, rychlosti a koncovce se podařilo našim hráčům přidat dvě branky a zvítězit. I když výsledek 5 : 2 vypadá v jednoznačné vítězství, nerodil se vůbec snadno a hráči Jabkenic byli velmi vyrovnaným soupeřem.

TJ Sokol Jabkenice - FK Dobrovice 2:5 (0:2)
Branky:
37. Karabec Jiří, 49. Karabec Jiří - 3. Kaláb Eliáš, 29. Fól Daniel, 39. Chromý Matyáš, 50. Chromý Matyáš, 53. Koukl Vít

FK Dobrovice: Šak - Fortner, Sedláček, Moc, Bělka, Fól, Chromý, Kerner, Mráček, Kaláb, Wagenknecht

Tabulku okresního přeboru mladších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FC Sporting Mladá Boleslav "B"
FK Dobrovice (mladší žáci)
FK Dobrovice (mladší žáci) 14
SK Skalsko 0