Mladší žáci ovládli derby s Kosořicemi

16.10.2018 Kategorie: Mladší žáci

TJ Sokol Kosořice - FK Dobrovice 2:3 (2:1)

V neděli 21. října 2018 odjížděli mladší žáci FK Dobrovice do nedalekých Kosořic k sehrání dalšího mistrovského zápasu. Tato utkání bývají vždy plná bojovnosti a vůle po vítězství, dokázat jeden druhému, že je lepší, a nejinak tomu bylo i v tomto derby. První poločas nezačal pro hosty dobře, během několika minut prohrávali 2:0 a na hřišti působili bojácně a ustrašeně. Postupně se ale jejich hra začala zlepšovat a do konce poločasu snížili na 2:1 brankou Míši Čumpelíka.

Do druhého poločasu nastupovali hosté s odhodláním toto derby vyhrát, a to se také nakonec po velkém boji podařilo. Vyrovnávací branku dával Matěj Cigánek a vítěznou branku před koncem utkání vstřelil Štěpán Pavlíček. Velké zklamání na straně domácích a velká radost na straně dobrovických hráčů, tak lze charakterizovat konec utkání, a samozřejmě i velká radost na straně dobrovických diváků.

TJ Sokol Kosořice - FK Dobrovice 2:3 (2:1)

Branky: 3. Pokorný Matyáš, 6. Stehlík Lukáš - 11. Čumpelík Michal, 55. Cigánek Matěj, 58. Pavlíček Štěpán

FK Dobrovice: Plíšek - Hejdrychová, Málková, Pavlíček - Henrich, Cigánek - Lepka, Kopecký. Střídali: Picek, Hrůza, Zajíček, Čumpelík, Odstrčil.

Tabulku soutěže 7+1 mladších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Mladá Boleslav 3
FK Dobrovice (mladší žáci) 0