COPYTRANS CUP 25.4.2012.

26.04.2012 Kategorie: Starší žáci

Starší žáci FK Dobrovice hráli dne 25.4.2012 semifinále poháru COPYTRANS CUP na hřišti soupeře v Pěčicích a vyhráli 4 : 3,když branky stříleli Moc,Bartoš 2x a Herink.Přestože soupeř hraje o třídu níže,okresní soutěž,na hře to však vůbec nebylo znát.Hra byla od začátku utkání vyrovnaná,s mírnější převahou domácího mužstva,které se také po hrubé chybě naší obrany ujalo v 9 min.vedení 1:0.Naše mužstvo dlouhou dobu nedokázalo najít recept na rychlou a důraznou hru domácího mužstva a teprve až ve 23 min. jsme Radkem Mocem vyrovnali na 1:1 a tak skončil první poločas.Ve druhém poločase se nám již dařilo lépe a došlo tak ke zvratu v utkání,když ve 43´a 46 minutě Ondra Bartoš upravuje skore na 3:1 a v 57 min. Jakub Herink dává na 4:1.Zdálo se,že je rozhodnuto,ale nebylo tomu tak.Naši hráči polevili ve hře a soupeř v 61´a 62 minutě snižuje na 4:3 a tento výsledek jsme již do konce utkání udrželi.Postoupili jsme tak do finále,které se hraje 8.5.2012 od 14.00 na domácím hřišti a za soupeře máme Chotětov.