Halový turnaj-Bělá p.B.-2.2.2013

05.02.2013 Kategorie: Starší žáci

V sobotu 2.2.2013 se konal v Bělé pod Bezdězem halový turnajstarších žáků,pod názvem SPORTOVEC MB.

V tomto turnaji hrála mužstva - FK Krnsko,FK Bohemia Poděbrady,SK Roudnice,SK Kosmonosy,SK Mšeno,TJ Sokol Chotětov,FC Velim a FK Dobrovice.

Výsledky zápasů ve skupině : Dobrovice - Krnsko                    3 : 0  branky - Světlík 2x,Stehlík

Dobrovice - Roudnice                 0 : 2

Dobrovice - Poděbrady               1 : 0 branku dal Pik

Postupujeme ze základní skupiny z 2.místa se 6ti body

V semifinále máme za soupeře Kosmonosy a tento zápas jsme prohráli 3 : 0.

V utkání o 3.místo máme za soupeře opět Roudnici,se kterou prohráváme 2 : 0 a v turnaji končíme na 4.místě.

Naše mužstvo hrálo v sestavě : Krejcar - Herink,Hložek-Pik,Světlík

Řehák,Sova-Stehlík,Humpola.