Halový turnaj-Bělá pod B. - 19.1.2013.

21.01.2013 Kategorie: Starší žáci

Starší žáci FK Dobrovice hráli 19.1.2013 halový turnaj pod názvem "SPORTOVEC MB" v Bělé pod Bezdězem,za účasti mužstev SK Kosmonosy,TJ Jiskra Mimoň,Sokol Ruprechtice,SK Union Čelakovice,FK Bohemia Poděbrady,TJ Luštěnice,FC Velim a FK Dobrovice.

Výsledky zápasů :  Dobrovice - Ruprechtice         3 : 1  branky - Pik 2x,Světlík

Dobrovice - Kosmonosy          2 : 1  branky - Pik a Herink

Dobrovice - Mimoň                  1 : 1  branku dal Hložek

Ze základní skupiny postupujeme z druhého místa se 7 body. V semifinále nás čeká soupeř z Čelakovic,kterého porážíme 3 : 0,když branky stříleli Světlík 2x a Herink a jsme ve finále.

Ve finále poráží FK Dobrovice Ruprechtice 2 : 0 brankami Stehlíka Světlíka a stáváme se vítězem turnaje.Nejlepším hráčem turnaje byl vyhodnocen Tomáš Světlík z FK Dobrovice.Toto vítězství je o to cennější,že jsme hráli s mužstvy (kromě Luštěnic),který hrajou krajské soutěže.Je to vynikající úspěch dobrovické mláděžnické kopané a výborná reprezentace oddílu a města Dobrovice.

Hráli jsme v sestavě : Krejcar - Herink,Hložek-Světlík,Stehlík. Střídali - Sova,Pik,Moc,Humpola,Havlát,Truksa.

TJ Slavoj Vrdy 17.11.
vs. So