Krajská soutěž -I.A třída sk.B

20.09.2014 Kategorie: Starší žáci

V třetím domácím zápase,v řadě za sebou,jsme na domácím hřišti přivítali 13.9.2014 starší žáky FC Mělník.Jak se pomalu stává tradicí,naše sestava byla opět nekompletní a k zápasu se dostavilo pouze 11 hráčů.To hosté měli zcela opačný problém,jejich hráčů se dostavilo 19 a sotva se vešli na střídačku.Za pěkného slunečního počasí začal zápas náporem hostí,kteří několika střelami vyzkoušeli pozornost našeho brankaře.Postupem času se hra vyrovnávala,i naši hráči si vytvořili šance a dostávali se do blízkosti soupeřovy branky.První gol zápasu padl v 15 minutě,kdy  hosté z pravé strany nacentrovali do vápna a volný hráč prostřelil našeho brankaře.Obě mužstva předváděla pěkný,rychlý kombinační fotbal,který se musel přihlížejícím divákům líbit.Naše šance na vyrovnání přišla ve 23 minutě,kdy sudí po faulu ve vápně nařídil pokutový kop,hostující brankař však penaltu vyrazil.Ve 35 minutě po chybě našich hráčů hosté zvýšili na 2 : 0.V 70 minutě jsme dostali ještě jednu šanci na vstřelení branky.Po rohu zahrál hostující hráč ve vápně rukou,penaltu jsme však opět nedali a tento stav zůstal již do konce utkání.

Sestava : Krejčík-Sova,Horvát,Žemla,Červa-Štika,Vejvoda,Havlát,Kverka-Maršík,Farkaš

TJ Slavoj Vrdy
FK Dobrovice (starší žáci)
FK Dobrovice (starší žáci) 0