Mistrovské utkání OP 7.4.2012d

10.04.2012 Kategorie: Starší žáci

Dne 7.4.2012 hráli starší žáci mistrovské utkání OP na domácím hřišti s SK Bezno a prohráli 2 : 3,když za domácí stříleli branky Bartoš a Pokorný.Domácí tým nezačal utkání zrovna dobře a po zmatcích a nejistotě v obranné řadě jsme dostali branku.Nštěstí neuplynulo ani 5 minut a utkání bylo vyrovnáno po úniku domácího hráče Bartoše na 1 : 1.Po faulu našeho hráče zahrával soupeř trestný kop,trefil břevno a soupeř dorážel do naší branky na 2 : 1.Domácí tým se hnal za vyrovnáním,Bartoš však neproměnil pokutový kop,ale naštěstí se podařilo vyrovnat na 2 : 2.V závěru prvního poločasu dostal náš hráč Světlík červenou kartu a přesto že jsme hráli o 10 hráčích,tak jsme ve druhém poločase soupeře přehrávali.Domácí tým si vypracoval celou řadu šancí,ale nepodařilo se je proměnit.V závěru utkání zahrával soupeř volný přímý kop a ten rozhodl o konečném stavu zápasu.Hráči FK Dobrovice i přesto že prohráli,podali velmi dobrý výkon.

Hráli jsme v setavě : Vítek-Řehák,Oberreiter,Herink,Sova-Moc,Sadílek,Světlík,Bartoš-Stehlík,Loew.Na střídání byli připraveni Pokorný,Verner a Holomucký.