Mistrovské utkání s Libiší a FC Mělník

24.04.2015 Kategorie: Starší žáci

Dne 4.4.2015 starší žáci FK Dobrovice hráli mistrovské utkání v LIbiši za pěkného a slunečného počasí.Byli jsme po celý zápas lepším týmem a vytvořili jsme si i několik golových příležitostí,které se nám nepodařilo proměnit.Domácí za celý zápas naši branku neohrozili a jen díky svému výbornému brankaři získali bod za remízu 0 : 0.

Hráli jsme v sestavě : Tichý-Kverka,Horváth,Zítka,Havlát-Svárovský,Málek,Kopecký,Vejvoda-Janík,Rýdl

Střídali - Maršík,Svoboda,Štika

Dne 12.4.2015 jsme ve druhém venkovním zápase po sobě hráli na hřišti FC Mělník a naši hráči podali bojovný a obětavý výkon proti lídrovi tabulky.V prvním poločase se nám podařilo udržet nerozhodný stav 0 : 0.Osudný okamžik zápasu přišel v 57 min. .Po faulu domácí zahrávali přímý kop,naši hráči vystavili domácí do ofsajdové pasti,i pomezní zvedl praporek,ale hlavní rozhodčí situaci pustil.A tak se na penaltě objevili 3 domácí hráči a nedali našemu brankaři šanci a skorovali na 1 : 0.Do konce zápasu si už ani jedno mužstvo žádnou golovou příležitost nevytvořilo.

Sestava našich : Krejčík-Kverka,Zídka,Horváth(10 min. Rýdl),Havlát-Svárovský,Málek,Kopecký,Janík-Sova,Maršík

Střídali - Vejvoda,Svoboda,Kuhmel.

TJ Slavoj Vrdy 17.11.