Mistrovský zápas 1 A třídy skup. B

07.10.2014 Kategorie: Starší žáci

Po sérii tří zápasů na domácím hřišti jsme 21.9.2014 zajížděli k venkovnímu utkání do Lobkovic.Domácí mužstvo vede soutěž s 5 ti výhrami při skore 21 : 1.Do naší sestavy se po zranění vrátil P.Svárovský,ale pro nemoc se omluvili další 2 hráči.Zápas začal náporem domácích,kteří nás prvních 10 minut nepustili přes polovinu hřiště.Domácí měli sice tlak,ale naráželi na dobře organizovanou obranu našich hráčů,kterou podpořil dobrým výkonem brankař V.Tichý.Výborně také pracovala celá záloha,která nedovolila domácím,aby získali převahu ve středu hřiště.První gol zápasu padl v 21 minutě,kdy hráč domácích prošel do vápna a skoroval na 1 : 0.Také naše mužstvo si vytvořilo dvě nadějné šance na skorování,ale nepodařilo se z několika dorážek dostat míč do domácí branky.

Druhý poločas byl zcela vyrovnaný,v 52 minutě se nám povedla pěkná kombinační akce ze které Pavel Svárovský vyrovnal na 1 : 1.Nerozhodný výsledek vydržel do 60.minuty,domácí však zahrávali přímý kop,po kterém se ujali vedení 2 : 1 a byla to bohužel jediná střela domácích ve druhém poločase,která mířila mezi tyče.

Sestava mužstva : Tichý-Červa,Málek,Horváth,Havlát-Janík,Krejčík,Vejvoda,Svárovský-Maršík,Farkaš.

TJ Slavoj Vrdy 17.11.
vs. So