Oslabení starší žáci dostali v Suchdole kanára

17.04.2019 Kategorie: Starší žáci

TJ Sokol Družba Suchdol - FK Dobrovice 6:0 (3:0)

Starší žáci FK Dobrovice vyjížděli v sobotu 13. dubna k dalšímu utkání 1.A třídy do pražského Suchdola se značně oslabeným kádrem, když jim chyběli hned čtyři hrači základní sestavy. Mužstvo tak doplnilo sedm hráčů z mladších žáků, z nichž hned tři nastoupili od začátku utkání. Na soupeře, který je na druhém místě tabulky, však dobrovičtí v tomto složení nestačili. Kluci bojovali, ale soupeř byl lepší ve všech směrech. Nezbývá tak než doufat v brzké vyprázdnění marodky a lepší výkony v dalších utkáních.

TJ Sokol Družba Suchdol- FK Dobrovice 6:0 (3:0)

Branky: 16. Mommers Marek, 20. Plaček Václav, 29. Bělohlávek Tadeáš, 44. Plaček Václav, 57. Králík Martin, 65. Oberreiter Vojtěch

FK Dobrovice: Grus - Hložek, Procházka, Durna, Boháček - Cigánek, Kříž, Marček, Hejdrychová - Hýbl, Lepka. Střídali: Henrich, Kopecký, Picek, Čerych a náhradní brankář Plíšek.

Tabulku 1.A třídy starších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FC Velim 1
FK Dobrovice (starší žáci) 1