První mistrovské utkání jara.

31.03.2015 Kategorie: Starší žáci

Vprvním jarním mistrovském zápase 1.A třídy skup.B,starší žáci FK Dobrovice zaslouženě vyhráli v Benátkách nad Jizerou.Domácí nastoupili pouze v 10 hráčích a náš tým přijel do Benátek se 17 hráči.V utkání,které se hrálo na UT se naši hráči po úvodní nervozní 10 minutovce rozehráli a postupem času jsme získávali převahu,která byla vyjádřena i střelecky..Postupně se trefili Rýdl,,Málek a Havlát a domácí tým si v prvním poločase nevytvořil žádnou šanci k ohrožení našeho golmana.V druhém poločase naši hráči postupně navyšovali vedení,kdy se opět střelecky prosadili Málek a Rýdl.Za stavu 5 : 0  si trener mohl dovolit stáhnout 6 hráčů ze základní sestavy a postupně se na hřiště dostalo všech 17 fotbalistů.Domácí v 52 min. snížili na 1 : 5,ale vzápětí Martin Kopecký zvýšil na 6 : 1 a golový účet zápasu uzavřeli domácí,když snížili na konečných 2 : 6.Starší žáci FK Dobrovice rázně vykročili za svým cílem-udržet se v krajské soutěži.

Mužstvo hrálo v sestavě : krejčík-Havlát,Zídka,Horváth,Kverka-Maršík,Málek,Kopecký,Svárovský-Rýdl,Janík. Střídali - Sova,Vejvoda,Svoboda,Žemla,Tichý,Kuhmel.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

AFK Sadská
vs.
FK Dobrovice (starší žáci)
FK Dobrovice (starší žáci)
vs.
MFK Dobříš "B"
SK Kročehlavy 0
vs.
FK Dobrovice (starší žáci) 6

Naši partneři: