Stařší žáci doma inkasovali pět branek od Velkého Oseku

13.11.2018 Kategorie: Starší žáci
FK Dobrovice - FŠ Velký Osek 0:5 (0:3)

V posledním podzimním domácím zápase 1.A třídy přivítali dobrovičtí starší žáci druhý celek tabulky a zároveń klub, kde vyrůstal bomber z A mužstva Jirka Sodoma. Před zahájením zápasu kluci předali dárkový koš správci hřiště Petru Mráčkovi, který ve čtvrtek oslavil krásných 55 let svého života. Domácí nastoupili k utkání bez čtyř hráčů základní sestavy. Na pomoc tak povolali kluky z mladších žáků a ti se rozhodně neztratili. Domácí trenéři upozorňovali hráče na rychlého střelce hostů, ale k srdci si to hráči moc nevzali a hned ve 20. vteřině prohrávali. Do konce poločasu domácím tentýž hráč vstřelil další dvě branky a bylo prakticky po zápase. Druhý poločas domácí navíc začali opět zle a po minutě dostali čtvrtou branku. I když kluci bojovali, fotbalově na soupeře neměli a ten jim ještě na rozloučenou přidal pátý gol z penalty. Příští sobotu čeká dobrovické poslední zápas podzimu na hřištěiposledních Vrd, kde se budou chtít poprat o body.
FK Dobrovice - FŠ Velký Osek 0:5 (0:3)
Branky: 2. Kruliš David, 18. Kruliš David, 23. Kruliš David, 38. Rojt Matěj, 66. Novák Adam
FK Dobrovice: Petr - Pavlíček, Skokan, Procházka, Boháček - Marček, Zvěřina, Grus, Hložek - Sobotka, Hýbl. Střídali: Cigánek, Smutný, Picek, Henrich a Čerych.
Tabulku 1.A třídy a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

TJ Slavoj Vrdy 0
FK Dobrovice (starší žáci) 2