Starší žáci bohužel ani napotřetí nebodovali

10.09.2018 Kategorie: Starší žáci

FŠ Velký Osek - FK Dobrovice 6:2 (3:2)

Dobrovičtí starší žáci doufali ve 3. kole krajské 1.A třídy konečně v bodový zisk, bohužel ale opět doplatili na hrubé chyby a inkasovali šest branek. Do zápasu přitom vstoupili dobře a ujali se vedení. To jim ale dlouho nevydrželo a soupeř hned za dvě minuty vyrovnal. Při obdržené brance se navíc dobrovický brankář srazil se stoperem a oba se zranili. Pro Dobrovici šlo již o třetího zraněného brankáře ze čtyř zápasů a žádný náhradní na její lavičce v tomto utkání nebyl k dispozici, do branky si tak musel stoupnout hráč z pole. I přesto dobrovičtí dokázali po celý první poločas držet krok. Ve druhém poločase je už ale domácí jasně přehráli a zasloužení zvítězili. Trenér Zvěřina vidí situaci realisticky: "Máme za sebou zápasy s mužstvy z horních pater tabulky, které pro nás nedopadly moc dobře. Příští týden přivítáme borce z Vrd a už konečně chceme naplno bodovat jako naše A mužstvo dospělích."
FŠ Velký Osek - FK Dobrovice 6:2 (3:2)
Branky: 7. Kruliš David, 16. Novák Adam, 29. Teplý Pavel, 54. Kruliš David, 61. Kruliš David, 66. Kalaš Tomáš - 5. Marček Sebastián, 25. Durna Petr
FK Dobrovice: Čerych - Kříž, Procházka, Odstrčil, Boháček - Marček, Durna P., Zvěřina, Grus - Durna J., Hložek. Střídali: Sobotka, Smutný.
Tabulku 1.A třídy starších žáků a výsledky ostatních utkán naleznete zde.

TJ Slavoj Vrdy 17.11.
vs. So