Starší žáci byli vedoucímu týmu tabulky statečným soupeřem, nakonec ale padli

22.05.2018 Kategorie: Starší žáci

FK Dobrovice - FC Velim 1:2 (0:2)

V nedělním krásném dopoledni přívítali dobrovičtí starší žáci v rámci utkání 20. kola 1.A třídy vedoucí celek tabulky FC Velim. Zápas byl z obou stran bojovný, ani jeden z týmů se nedostával do výraznějších šancí. Hosté ale byli přeci jen o něco fotbalovější a po zásluze šli po individuálních chybách domácích do vedení o dvě branky.
Ve druhém poločase už dobrovičtí nedovolili soupeři ohrozit jejich branku, sami se ale také do vyložených šancí nedostávali. Až z jednoho průniku vytěžili pokutový kop, který kapitán Ištok zkušeně proměnil. Špatné finální přihrávky bohužel domácím neumožnily vytěžit více. "Tentokrát jsme soupeře potrápili, ale k bodům to nevedlo. V sobotu 26. května jedeme do nedalekých Strak a pokusíme se odčinit porážku z prvního vzájemného zápasu na domácím hřišti," řekl po zápase trenér domácích Jiří Zvěřina.
FK Dobrovice - FC Velim 1:2 (0:2)
Branky: 51. Ištok Jan - 11. Dočkal Vít, 30. Kuchař Jiří
FK Dobrovice: Kovařík - Kulhánek, Prokop, Odstrčil, Boháček - Marček, Ištok, Durna P., Procházka (50. Petr) - Zvěřina (Hložek), Durna J. (38. Picek)
Tabulku 1.A třídy starších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

TJ Slavoj Vrdy 17.11.
vs. So