Starší žáci doma přejeli Čáslav

13.06.2017 Kategorie: Starší žáci

FK Dobrovice - FK Čáslav 6:0 (3:0)

V souboji o páté místo v tabulce I. A třídy domácí fotbalisté jednoznačně dominovali a soupeře z Čáslavi jasně přehráli, když ho pustili jen k jedné vážnější příležitosti. Za krásného počasí dobrovičtí na rozdíl od předešlých utkání proměnovali své šance a na výsledku utkání se to projevilo. V 15. minutě M. Kopecký vstřelil branku z přímého kopu a domácí šli do vedení. V 21. minutě zazmatkoval brankář soupeře a Jakub Zvěřina uklidil míč z 20 metrů obloučkem přes golmana do opuštěné branky. To domácí uklidnilo a hráli svoji hru a ještě před poločasem v 34. minutě navýšil skóre M. Štenc.

V druhé půli přidal M. Kopecký další dvě branky a bylo rozhodnuto, těsně před koncem vytvořil ještě M. Kopecký tutovku pro P. Durnu a ten se nemýlil. "Celý mančaft podal výborný výkon.Škoda že někteří hráči si neodpustí diskuze s rozhodčím a soupeřem na tom je potřeba ještě zapracovat," našel i tak malé chybičky trenér domácích Jiří Zvěřina. "Příští sobotu jedem do Mnichova Hradiště k poslednímu zápasu a bude to zápas s celkem, který si myslí na vítězství v soutěži, ale my se pokusíme jim to zkomplikovat."

FK Dobrovice - FK Čáslav 6:0 (3:0)

Branky: 15. Kopecký Martin, 21. Zvěřina Jakub, 34. Štenc Matěj, 44. Kopecký Martin, 67. Kopecký Martin, 69. Durna Petr

FK Dobrovice: Peroutka - Prokop, Ištok, Niems, Černý - Mráček, Kopecký, Štenc, Kulhánek - Zvěřina, Svoboda. Střídaní: P. Durna, Herrmann, Odstrčil, Marček.

Tabulka I. A třídy a další výsledky zde.

TJ Slavoj Vrdy 0
FK Dobrovice (starší žáci) 2