Starší žáci doma padli s Jestřebí Lhotou

26.04.2017 Kategorie: Starší žáci

FK Dobrovice - TJ Sokol Jestřebí Lhota 2:3 (0:2)

V utkání 22. kola I. A třídy přívítala Dobrovice na svém hřišti soupeře, od kterého dostala na podzim největší příděl, a to 13 branek. Zároveň šlo o soupeře, který bojuje o celkové vítězství I. A třídy skupiny B.

V první půli domácí opět neproměnili několik šancí (M. Svoboda solový únik a M. Kopecký trefil tyč), soupeř z Jestřebí Lhoty žádnou šanci neměl, ale rozhodly dvě hrubé chyby dobrovické obrany, které soupeř okamžitě potrestal.

Po důrazné domluvě o pauze v kabině dobrovičtí vtrhli na hřiště jako uragán a do deseti minut domácí po brankách M. Svobody a M. Kopeckého srovnali se soupeřem skore. Zbytek zápasu domácí bojovali, ale k jejich smůle hosté čtyři minuty před koncem vstřelili vítězný gól.

"Kluci sehráli super zápas, o čemž svědčí i to, že jim k výkonu gratuloval i trenér soupeře," řekl k utkání trenér FK Dobrovice Jiří Zvěřina.

V příštím utkání hostí dobrovičtí starší žáci v sobotu 29. dubna od 10 hodin Benátky nad Jizerou.

FK Dobrovice - TJ Sokol Jestřebí Lhota 2:3 (0:2)

Branky: 38. Svoboda Matěj, 45. Kopecký Martin - 19. Chvojka Lukáš, 29. Hojda Adam, 66. Chvojka Lukáš
FK Dobrovice: Kovařík - Prokop, Ištok, Niems, Černý - Peroutka, Kopecký, Štenc, Kulhánek - Mráček, Svoboda
Střídali: Herrmann, Hložek, Odstrčil, Durna, Zvěřina