Starší žáci doma rozstříleli Benátky

03.05.2017 Kategorie: Starší žáci

FK Dobrovice - SK Benátky nad Jizerou 8:0 (5:0)

Ve 23. kole krajské I.A třídy žáků přivítali dobrovičtí starší žáci na svém hřišti soupeře z nedalekých Benátek nad Jizerou. Kluci dali do derby srdce a snahu a suveréně vyhráli, i když v některých fázích zápasu domácí nehráli to, co chtěli. Velmi vypomohli mladší žáci, kteří museli zaskočit za nemocné starší kluky a nakonec dali 7 z 8 branek.

"Soupeř byl houževnatý, ale na dostřel k naší bráně se nedostal. Naši kluci ještě několik šancí zahodili, ale to patří k fotbalu. Máme 3 povinné body, a to nás těší o to víc, že to bylo derby. Příští neděli zajíždíme po obědě do Českého Brodu a naším přáním je přivézt nějaké ty body, tak nám držte palce," zhodnotil zápas trenér Jiří Zvěřina.

FK Dobrovice - SK Benátky nad Jizerou 8:0 (5:0)

Branky: 11. Durna Petr, 16. Hložek Jaroslav, 19. Hložek Jaroslav, 22. Zvěřina Jakub, 30. Hložek Jaroslav, 44. Hložek Jaroslav, 63. Durna Petr, 66. Kopecký Martin

FK Dobrovice: Peroutka - Prokop, Ištok, Niems, Černý - Kulhánek, Svoboda, Kopecký, Herrmann - Zvěřina, Durna
Střídali: Hložek, Odstrčil

Tabulka I.A třídy k nalezení zde.

TJ Slavoj Vrdy
FK Dobrovice (starší žáci)
FK Dobrovice (starší žáci) 0
FŠ Velký Osek 5