Starší žáci doma vzdorovali lídrovi statečně, nakonec ale padli

16.10.2018 Kategorie: Starší žáci

FK Dobrovice - TJ Sokol Družba Suchdol 2:3 (0:1)

V neděli 14. října přívítali dobrovičtí starší žáci vedoucí celek tabulky ze Suchdola. Ze strany domácích to byl nejlepší výkon podzimu a všichni hráči zaslouží pochvalu. V průběhu utkání, i když domácí prohrávali už o dvě branky, kluci bojovali a zaslouženě vyrovnali. Škoda poslední minuty a chyby domácích, ktrerou soupeř využil a strhl vedení na svoji stranu. Pokud kluci budou takové výkony podávat i nadále, tak můžou hrát klidný střed tabulky. Dva hráči (P. Durna a J. Zvěřina) už nastupují za dorost, a tak trenér Zvěřina doufá, že jejich výkonnost bude ještě lepší. Příští týden jedou dobrovičtí do Velimi a snad kluci výkon zopakují a nepojedou domů s prázdnou.

FK Dobrovice - TJ Sokol Družba Suchdol 2:3 (0:1)

Branky: 49. Durna Petr, 55. Durna Jakub - 30. Králík Martin, 38. Plaček Václav, 70. Mommers Marek

FK Dobrovice: Petr - Kříž, Odstrčil, Procházka, Boháček - Zvěřina, P. Durna, Skokan, Hložek - J. Durna, Hýbl. Střídali: Smutný, Sobotka, Čerych a Cigánek.
Tabulku 1.A třídy starších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

TJ Slavoj Vrdy
FK Dobrovice (starší žáci)
FK Dobrovice (starší žáci) 0
FŠ Velký Osek 5