Starší žáci naplno bodovali v Mnichově Hradišti

30.04.2018 Kategorie: Starší žáci

Mnichovohradišťský SK - FK Dobrovice 2:3 (0:2)

V souboji okresních mužstev dokázali dobrovičtí fotbalisté navázat na výkon z předešlého utkání a opět bodovali. Mužstvo konečně zahrátlo to, co se od něj očekává a bylo lepší po celý zápas. Škoda jen posledních minut, kdy hráči polevili a nechali soupeře z penalty a trestného kopu skórovat a upravit tak celkové skóre. "Po dlouhé době to byl zápas, na který se z naší strany dalo koukat a ani soupeř nebyl špatný," zhodnotil utkání trenér Jiří Zvěřina.
"Tento týden máme volno, potrénujeme a za týden jedeme do Jestřábí Lhoty pro povinné tři body."

Mnichovohradišťský SK - FK Dobrovice 2:3 (0:2)

Branky: 68. Kvintus Jakub (pen.), 69. Matoušek Josef - 17. Zvěřina Jakub, 35. Novák Vojtěch (vl.), 43. Zvěřina Jakub

FK Dobrovice: Kovařík - Kulhánek, Prokop, Odstrčil, Boháček - Hložek, Ištok, Durna P., Procházka - Zvěřina, Durna J.

Tabulku 1.A třídy starších žáků a výsledky dalších utkání naleznete zde.

TJ Slavoj Vrdy
FK Dobrovice (starší žáci)
FK Dobrovice (starší žáci) 0
FŠ Velký Osek 5