Starší žáci o víkendu remizovali se Sportingem, na Václava potom rozstříleli Votice

30.09.2021 Kategorie: Starší žáci

FC Sporting Mladá Boleslav - FK Dobrovice 2:2 (1:1)

Starší žáci FK Dobrovice nastoupili v rámci utkání 9. kola 1.A třídy na dočasném hřišti mladoboleslavského Sportingu v Kosořicích a ze zápasu se sousedem v tabulce si domů odvezli jeden bod za remízu 2:2. Dobrovičtí měli excelentní vstup do utkání, když šli do vedení již v 1. minutě brankou Jana Lepky, ale soupeř dokázal stav utkání otočit a bod zachraňoval pro dobrovické v 64. minutě Daniel Henrich.

Branky:
25. Vaľovský Samuel, 60. Urban Lukáš - 1. Lepka Jan, 64. Henrich Daniel

FK Dobrovice: Plíšek - Kříž, Odstrčil, Cigánek, Kopecký, Volprecht, Janda, Henrich, Hanuš, Čumpelík, Lepka.

SK Votice - FK Dobrovcie 5:13 (1:6)

V den české státnosti nastoupili dobrovičtí v rámci vloženého 16. kola na hřišti SK Votice, která získala zatím jediný bod. Hosté tedy byli jasným favoritem a svou roli bez problémů potvrdili, když do 25. minuty vedli 0:5 a celkově zvítězili rozdílem několika tříd 5:13. Michal Čumpelík vstřelil dalších pět branek a s 22 góly je lídrem střelecké tabulky soutěže.