Starší žáci potvrdili roli favorita a vysoko vyhráli v Rudné

22.04.2022 Kategorie: Starší žáci

FK Rudná - FK Dobrovice 1:8 (1:5)

Páteční zápas starších žáků v Rudné probíhal v podobném duchu jako zápasy předchozí. Soupeře dostávali od začátku pod tlak a v deváté minutě vedli už 3:0 po všech brankách Čumpelíka. Další Branku přidal Hanuš. Rudná moc šancí neměla, ale z jedné z nich se jí podařilo vstřelit čestný gól a zkorigovat vedení na 1:4 a při další šanci se blýsknul brankář Plíšek, který zneškodnil pokutový kop. Do poločasu se trefil ještě jednou Čumpelík. Po změně stran přidali ještě branky Pokorný, Čumpelík a Janda a odjížděli s jasnou výhrou z Rudné 1:8.

FK Rudná - FK Dobrovice 1:8 (1:5)

Branky:32. Ošovskyj - 5., 9., 10., 34., 56. Čumpelík, 18. Hanuš, 49. Pokorný, 69. Janda

FK Dobrovice - Plíšek - Skokan,Hejdrychová, Odstrčil, Kopecký - Volprecht, Janda, Henrich, Hanuš, Zajíček - Čumpelík

Střídali: Lepka, Cigánek, Pokorný

Tabulky | Středočeský kraj › 2021 E2A - I.A třída žáků | Soutěže | FOTBAL.CZ

FK Dobrovice (st. žáci) 21.05.
vs. So
FC Velim 10:15