Starší žáci remizovali v Křinci

04.04.2019 Kategorie: Starší žáci

TJ Křinec - FK Dobrovice 3:3 (2:1)

Za krásného slunného nedělního odpoledne vyrazili dobrovičtí starší žáci k nedalekému soupeři do Křince k utkání 15. kola 1.A třídy s odhodláním naplno bodovat. Odhodlání se jim však nepovedlo přenést na hřiště a po nepovedeném výkonu je třeba konstatovat, že si za předvednou hru nezasloužili ani bod. Výkon hostů byl doslova tragický, jen pár hráčů by snad zasloužilo pochvalu. Ještě sedm minut před koncem hosté prohrávali 3:1 a jen s notnou dávkou štěstí se jim podařilo vyrovnat. Hráči musí na zápas rychle zapomenout, přes týden potrénovat a v neděli od 10 hodin na domácím hřišti přivítají SKP z nedaleké Mladé Boleslavi, který má stejně bodů jako dobrovičtí a trenérém tam je bývalý hráč dobrovického A mužstva a současný kanonýr dobrovické rezervy Jirka Gába.
"Do utkání jsme poprvé nastoupili v nových dresech, které byly pořízeny ze sponzorského daru pana Kříže, otce jednoho z našich hráčů. Tímto bych mu chtěl poděkovat  za poskytnuté prostředky, které nám umožnily nákup nových dresů, mikin pro hráče i trenéry a velké tašky na vybavení při venkovních zápasech," uvedl trenér Jiří Zvěřina.
TJ Křinec - FK Dobrovice 3:3 (2:1)
Branky: 10. Plch Marek, 19. Plch Marek, 45. Plch Marek - 15. Zvěřina Jakub, 63. Zvěřina Jakub, 65. Lepka Jan
FK Dobrovice: Skokan - Durna J., Čerych, Procházka, Boháček - Hložek, Durna P., Grus, Kříž - Hýbl, Zvěřina. Střídání: Marček, Hejdrychová, Lepka, Sobotka a náhradní brankář Plíšek.
Tabulku 1.A třídy starších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

TJ Křinec
FK Dobrovice (starší žáci)
Viktoria Radim 2
FK Dobrovice (starší žáci) 4