Starší žáci uspěli v nervy drásajícím duelu v Českém Brodě

08.05.2017 Kategorie: Starší žáci

SK Český Brod - FK Dobrovice 0:1 (0:1)

Tento zápas byl jen pro fanoušky se silným srdcem a trenéři mohou jít navštíivt kadeřníka, abych jim obarvil nové šediny. Jediné,  co může dobrovické těšit, jsou tři body a podruhé v řadě také čisté konto. Šancí měli dobrovičtí starší žáci na pět zápasů! Jen Svoboda šel třikrát sám na brankáře, Mráček dvakrát, Zvěřina a Petr Durna taktéž dvakrát sami koukali brankářovi soupeře do očí a bez výsledku, tutovky měli i další hráči. Hosté nastřili také dvě břevna a tyč. Hlavní hvězdou utkání tak byl jednoznačně brankář domácích.
"Jeden z našich fanoušků prohlásil, že kdyby Brod postavil do brány popelnici tak my stejně branku nedáme a trefíme ji. Škoda, že náš bomber Kopecký byl po nemoci a nemohl nám pomoci v poli, protože věřím, že by to bylo s goly jiné. I tak byl výkon kluků skvělý, až na to proměňování šancí," zhodnotil utkání trenér dobrovických Jiří Zvěřina.

SK Český Brod - FK Dobrovice 0:1 (0:1)
Branka: Černý Lukáš
FK Dobrovice: Kopecký - Prokop, Ištok, Peroutka, Černý - Mráček, Štenc, Kulhánek, Durna - Svoboda, Zvěřina
Střídání: Odstrčil, Herrmann
Tabulka I.A třídy starších žáků zde.

TJ Slavoj Vrdy
FK Dobrovice (starší žáci)
FK Dobrovice (starší žáci) 0
FŠ Velký Osek 5