Starší žáci-utkání v Bakově

12.09.2014 Kategorie: Starší žáci

První mistrovské utkání starších žáků jsme hráli na hřišti v Bakově 31.8.2014.Do 18 min.bylo utkání vyrovnané,první gol jsme dostali ve 20 min.z přímého kopu.Druhý gol padl ve 29 min. po samostatném úniku z pravé strany,kdy náš brankař první střelu zneškodnil,ale na dorážku již nestačil.Druhý poločas jsme nezačali dobře a ve 40 min.byl stav 3 : 0.Ve 42 a 50 min. jsme snížili Vejvodou a Horvátem na 3 : 2.Na další průběh utkání mělo vliv zranění našeho brankaře a v rozmezí 53 - 67 minutyjsme dostali další 4 branky.Domácí tým nás přehrál především důrazem v osobních soubojích a větší vůlí po vítězství.

Sestava mužstva :Krejčík(Tichý)-Sova,Horvát,Žemla,Červa-Svárovský,Málek,Kverka,Vejvoda-Backa,Janík