Starší žáci v dohrávce 5. kola remizovali na hřišti SKP

11.10.2017 Kategorie: Starší žáci

SKP Mladá Boleslav - FK Dobrovice 2:2 (1:2)

Starší žáci FK Dobrovice jeli v rámci dohrávky 5. kola 1. A třídy do nedaleké Mladé Boleslavi na hřiště SKP, kde chtěli podat zlepšený výkon po nepříliš vydařeném zápase s Mnichovohradišťským SK. Bohužel, jejich výkon opět srážely individuální chyby. I když kluci bojují na maximum, špatné přihrávky a zakončení je stojí body. "Musíme potrénovat a zvednout si sebevědomí. Tento týden máme opět volno a hned poté nas čekají zapasy až na jednu výjimku s těžšími soupeři," řekl trenér Jiří Zvěřina.

SKP Mladá Boleslav - FK Dobrovice 2:2 (1:2)

Branky: 18. Brožek Michal, 60. Brožek Michal - 25. Lauber Jakub, 28. Zvěřina Jakub

FK Dobrovice: Kovařík - Prokop, Ištok, Procházka, Odstrčil - Durna, Kulhánek, Lauber, Marček - Hložek, Zvěřina. Střídali: Picek, Herrmann, Petr.

Tabulku 1.A třídy starších žáků a výsledky ostatních zápasů najdete zde.

FK Dobrovice (starší žáci)
TJ Slavoj Vrdy
FŠ Velký Osek 4