Starší žáci v posledním podzimním zápase vybojovali tři body

23.11.2018 Kategorie: Starší žáci

TJ Slavoj Vrdy - FK Dobrovice 0:2 (0:2)

V posledním podzimním kole 1.A třídy zavítali dobrovičtí starší žáci na půdu posledního mužstva do Vrdů. Čekala je dlouhá cesta, a tak klub vypravil autobus a oslovil rodiče, ať jedou fandit. V první půli kluci makali a po zásluze se dostali do vedení. Do druhého poločasu je trenéři nabádali, aby nepolevili a přidali pokud možno další branky. Jenže po deseti minutách se hloupě nechal vyloučit Jakub Zvěřina. To soupeře nakoplo a začal hrozit, ale zbytek mužstva se nedal a zápas dovedl do tříbodového konce. Do konce roku dostali kluci volno a v lednu opět začnou s tréninky a halovými turnaji.
TJ Slavoj Vrdy - FK Dobrovice 0:2 (0:2)
Branky: 7. Marček Sebastián, 26. Lepka Jan

FK Dobrovice: Skokan - Čerych, Odstrčil, Procházka, Boháček - Marček, Durna P., Zvěřina, Hložek - Hýbl, Henrich. Střídali: Lepka, Smutný, Picek a Cigánek.
Tabulku 1.A třídy a výsledky ostatních zápasů naleznete zde.

TJ Slavoj Vrdy 0
FK Dobrovice (starší žáci) 2