Starší žáci ve třetím kole konečně zabrali, odnesly to Vrdy

12.09.2017 Kategorie: Starší žáci

TJ Slavoj Vrdy - FK Dobrovice 0:4 (0:2)

Po hrůzostrašných výsledcích 0:5 venku s Osekem v prvním kole a 0:9 se Zeleční doma v kole druhém dobrovičtí starší žáci konečně zabrali a vyhráli ve Vrdech 4:0.

Dobrovičtí starší žáci nejeli do dalekých Vrd, kde je čekal zápas 3. kola 1. A třídy, zrovna ve veselém rozpoložení. Trenér Zvěřina ale hráčům oproti dvěma nevydařeným přechodzím střetnutím naordinoval trochu odlišnou taktiku , a to se nakonec vyplatilo. Dobrovice hrála poctivě zezadu a snažila se o rychlé protiútoky. Všichni hráči si plnili své úkoly na 100 %, za což je třeba je pochválit. Dobrovická obrana si pohlídala nejlepšího hráče Vrdů a nepustila ho do větších šancí. První branku vsítil již v 9. minutě Zvěřina, který dostal dlouhý balon od Ištoka z obrany a po sólu z půlky hřiště zakončil dloubákem alá Karel Poborský. Druhou branku vypracoval ve 28. minutě Hložek a Zvěřina se štěstím dorazil míč do branky.
Do druhé půle hosté nastoupili s úkolem vsítit třetí uklidňující branku, což se povedlo Jardovi Hložkovy po již po třech minutách hry. Poté už dobrovičtí hru kontrolovali a vypracovali si i další šance. V jedné z nich byl ve vápně sražen Kulhánek a dobrovičtí dostali příležitost zahrávat pokutový kop. K tomu se postavil Zvěřina a se štěstím završil svůj hattrick.Trenér Zvěřina k utkání: "Všem hráčům patří velký dík za předvedený výkon. Opět nás doplnili kluci z mladších žáků a vůbec se neztratili. Tuto neděli přivítáme kluky ze Sázavy a chtěli bychom opět urvat tři body."
Branky: 9., 28. a 59. Zvěřina, 38. Hložek
FK Dobrovice: Kovařík - Prokop, Ištok, Procházka, Boháček - Herrmann, Kulhánek - Durna, Marček - Hložek, Zvěřina. Střídali: Picek, Pavlíček, Petr.
Tabulka 1. A třídy starších žáků a výsledky všech utkání zde.