Starší žáci vyhráli v Hradišti a překazili mu oslavy

20.06.2017 Kategorie: Starší žáci

Mnichovohradišťský SK - FK Dobrovice 2:3 (0:2)

V posledním kole zavítali starší žáci FK Dobrovice k nedalekému soupeři do Mnichova Hradiště. Domácí museli vyhrát aby mohli myslet na vítězství v I. A třídě, hosté přijeli s cílem udělat jim to trochu těžší, a nakonec je možná trochu překvapivě připravili o oslavy definitivně.
Dobrovičtí fotbalisté výhrou v posledním kole bodovali již v osmém zápase v řadě. Zápas hosté odjezdili po zadku a první branka je posadila na koně. Do poločasu Kopecký přidal svoji druhou branku v utkání a vypadalo to nadějně. V kabině o poločase jsme si hráči s trenéry řekli, že musí přečkat počáteční tlak domácích ve druhé půli. Ale opak byl bohužel pravdou, hned po rozehrávce domácí vsítili branku a dvě minuty na to bylo srovnáno a soupeř kousal dále. V těchto minutách podržel hosty brankář Peroutka. Hosté poté začali znovu pozvolna vyrovnávat hru a při jejich tlaku v 55. minutě Kopecký dovršil hattrick. Hosté tak šli znovu do vedení, které již do konce utkán nepustili.
Hodnocení trenéra Zvěřiny: "Všichni chlapci bojovali do konce zápasu a za to sklidili ovace po zápase. V konečném zúčtování jsme obsadili páté místo v kraji, což je krásný úspěch pro mládežnickou kopanou v Dobrovici. Sezonu zakončíme příští víkend v Českém Brodě, kde se zúčastníme mezinárodního turnaje a chtěli bychom přivést domů nějaký ten úspěch."
Mnichovohradišťský SK - FK Dobrovice 2:3 (0:2)
Branky: 37. Havel Tomáš, 41. Havel Tomáš - 22. Kopecký Martin, 32. Kopecký Martin, 55. Kopecký Martin
FK Dobrovice: Peroutka - Prokop, Ištok, Niems, Černý - Odstrčil, Svoboda, Kopecký, Durna - Zvěřina, Marček
Konečná tabulka I. A třídy starších žáků zde.

TJ Slavoj Vrdy 17.11.
vs. So