Starší žáci vyhráli v Kolíně

22.05.2017 Kategorie: Starší žáci

FK Kolín - FK Dobrovice 2:5 (1:5)

Další zápas čekal dobrovické starší žáky v rácmi 26. kola I.A třídy na horké půdě v Kolíně. Soupeř je sice věkově o ročník mladší, ale fotbalově jedno z nejlepších mužstev ve skupině.
Dobrovičtí opět museli řešit problém s brankářem, jelikož stálý golman je dlouhodobě zraněn a náhradní brankář a stoper V. Peroutka si plnil školní povinnosti. Nasadili proto do brány M. Kulhánka a ten nezklamal. Dobrovičtí opět začali vlažně a už v 7. minutě je za to soupeř potrestal. Inkasovaná branka hosty nakopla a mezi 11. a 21. minutou vstřelili pět branek a  ještě do poločasu tak rozhodli, kdo získa tři body. Všechny branky padly po pohledných akcích po stranách hřiště. Kolín bojoval, ale s dobrovickou obranou si nevěděl většinou rady.
Druhý poločas byl pak už ze strany hostů vlažný a domácí zaslouženě změnili skóre. I přes nepřesvěčivý výkon měli ale hosté další tutovky. Jen samotný kapitán Dobrovice M. Kopecký šel sám na brankáře domácích třikrát, ale ani jednou neuspěl, a to je už k zamyšlení. Konec zápasu už si hosté pohlídali a vezou domů do Dobrovice zasloužené tři body. Tímto zápasem se dobrovičtí dostali na páté misto v tabulce o bod před Čáslav, ale ještě to bude tuhý boj o tuto příčku.

FK Kolín - FK Dobrovice 2:5 (1:5)

Branky: 7. Koutský Petr, 38. Jahoda Ondřej - 11. Mráček Matěj, 13. Kopecký Martin, 14. Svoboda Matěj, 20. Kopecký Martin, 21. Durna Petr

FK Dobrovice: Kulhánek - Prokop, Ištok, Černý - Mráček, Štenc, Kopecký, Svoboda - Durna, Zvěřina. Střídal: Odstrčil.

Tabulka a další zápasy I.A třídy zde.

TJ Slavoj Vrdy
FK Dobrovice (starší žáci)
FK Dobrovice (starší žáci) 0
FŠ Velký Osek 5