Také starší žáci zahájili přípravu na jarní část sezony

23.03.2018 Kategorie: Starší žáci

FK Dobrovice - TJ Sokol Pěčice 4:0 (3:0)

K prvnímu přípravnému zápasu na přírodní trávě si dobrovičtí starší žáci pozvali soupeře z nedalekých Pěčic. Soupeř se nachází na druhém místě okresu a i pro něj to byl první zápas na trávě. "Nebylo to špatné utkání, hráči i hráčky bojovali a dali do hry vše. Z naší strany nějaké chyby přišly, ale zkusíme na nich zapracovat," zhodnotil zápas trenér Jiří Zvěřina. Starší žáci opět využili spolupráci s mladšími žáky a hned několik se jich dostalo do hry.
FK Dobrovice - TJ Sokol Pěčice 4:0 (3:0)
Branky: Zvěřina 3, Durna J.
FK Dobrovice: Kovařík - Prokop, Ištok, Procházka, Odstrčil - Hejdrychová, Durna P., Kulhánek, Marček - Zvěřina, Durna J.
Střídali: Picek, Málková, Boháček a Petr.
Tuto neděli ještě přivítají dobrovičtí na domácím hřišti v generálce Akumu a poté 31. března rozjedou krajskou soutěž naplno - od 10 hodin nastoupí v Zelenči.

TJ Slavoj Vrdy 17.11.
vs. So