To bolelo! Starší žáci dostali od Zelenče pořádný výprask

04.09.2017 Kategorie: Starší žáci

FK Dobrovice - SK Zeleneč 0:9 (0:1)

V zápase 2. kola 1.A třídy starších žáků nastoupili dobrovičtí fotbalisté proti SK Zeleneč, se kterou v loňské sezóně sehráli dva vyrovnané zápasy. To se, bohužel pro dobrovické, nedá prohlásit o utkání aktuálním, ve kterém dobrovičtí na svém hřišti inkasovali hned devět branek.

Přitom první poločas byl ješte dobrý, domácí mohli v klidu vést 3:0 a bylo by po zápase. Ale svoje šance neproměnili, kdežto hosté tu svoji jedinou ano.

Do druhé poloviny ale i přes trenérovo nabádání, aby nezaspali začátek poločasu, domácí nastoupili laxně a inkasovali dvě branky během minuty. Otřesený tým se z tak rychlého direktu nedokázal vzpamatovat a do konce poločasu už se pořádně k ničemu nedostal. Obrana byla po neustálým tlakem a začala vyrábět chybu za chybou. "Ze zápasu si zkusíme vzít ponaučení a vyvarovat se zbytečných inviduálních chyb," hodnotil utkání trenér Jiří Zvěina. Poučení vedoucí ke zlepšeným výkonům budou dobrovičtí starší hráči potřebovat, neboť zatím mají po dvou kolech nula bodů a hororové skóre 0:14.

FK Dobrovice - SK Zeleneč 0:9 (0:1)

Branky: 20. Breburda Jan, 36. Štrobl Radek, 42. Štrobl Radek, 47. Štádler Adam, 58. Sirotek Jakub, 62. Richter Jakub, 64. Ešner Martin, 66. Otradovec Tomáš, 37. Sirotek Jakub

FK Dobrovice: Kovařík - Prokop, Ištok, Odstrčil, Boháček - Procházka, Durna P., Hložek, Kulhánek - Zvěřina - Marček. Střídání: Petr, Herrmann.

Tabulka 1.A třídy starších žáků a výsledky ostatních utkání 2. kola zde.

TJ Slavoj Vrdy
FK Dobrovice (starší žáci)
FK Dobrovice (starší žáci) 0
FŠ Velký Osek 5