FK Dobrovice - FC Sporting Mladá Boleslav

02.05.2022 Kategorie: Starší žáci

FK Dobrovice - FC Sporting Mladá Boleslav 4:2 (3:1)

K dalšímu utkání v rámci 26.kola přivítali starší žáci na domácí půdě Sporting Mladá Boleslav. V utkání jsme začali dobře a už v osmé minutě po brankách Čumpelíka a Pokorného vedli již 2:0. Po necelé půlhodině přidal po pěkné kombinaci třetí branku Zajíček. V samém závěru poločasu Sporting snížil z brejku po našem rohu Urban. Druhý poločas začal podobně jako první a po třech minutách navýšil vedení opět Čumpelík. Hosté ve 45. minutě z dalšího brejku snížili Kettnerem na 4:2. Do konce zápasu se hrálo převážně ve středu hřiště a moc šanci už vidět nebylo a starší žáci tak nepoznaly v jarní části ztátu bodů.

Branky: 2. Pokorný, 8., 38. Čumpelík, 28. Zajíček - 34. Urban, 45. Kettner

FK Dobrovice: Plíšek - Lepka, Cigánek, Hejdrychová, Kopecký - Hanuš, Henrich, Janda, Zajíček - Pokorný, Čumpelík
Střídali: Hrůza, Skokan, Volprecht