Starší žáci uhráli s Křincem tradiční remízu

22.05.2019 Kategorie: Starší žáci

FK Dobrovice - TJ Křinec 3:3 (1:3)

K utkání 24. kola 1.A třídy starších žáků zavítal do Dobrovice soused v tabulce z Křince. Zápasy obou soupeřů tradičně končívají remízamí a statistika nelhala a ani toto klání nebylo výjimkou. A to i přesto, že hosté vedli dvakrát o dvě branky. Domácí však dokázali pokaždé vyrovnat. A nakonec mohli i vyhrát, ale nejzkušenější hráči v sestavě trenéra Zvěřiny, Petr Durna a Jakub Zvěřina, neproměnili pokutové kopy. "Hra stále není dobrá, ale ve druhém poločase jsme hosty k ničemu nepustili a v závěru zaslouženě vyrovnali," našel alespoň nějaká pozitiva trenéř Zvěřina.
FK Dobrovice - TJ Křinec 3:3 (1:3)
Branky: 12. Zvěřina Jakub, 39. Durna Petr, 70. Boháček Jan - 4. Plch Marek, 32. Plch Marek, 35. Plch Marek
FK Dobrovice: Plíšek - Durna J., Čerych, Procházka, Boháček - Marček, Durna P., Kříž, Hložek - Zvěřina, Hýbl. Střídání: Sobotka, Lepka, Cigánek

Tabulku 1.A třídy a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Dobrovice (starší žáci)
SK Polaban Nymburk
SKP Mladá Boleslav 2