Starší žáci vstoupili do jara jasným vítězstvím

19.03.2019 Kategorie: Starší žáci

FK Dobrovice - TJ Sokol Jestřebí Lhota 5:0 (3:0)

V prvním jarním mistrovském zápase přivítali dobrovičtí starší žáci v rámci 14. kola 1. A třídy soupeře, který se nachází na spodku tabulky. A ikdyž měli domácí několik absencí (nemoc, disciplinární trest, výlet) tak zbytek mužstva se porval o body a po zásluze zvítězil. Sestavu doplnili hráči z mladších žáků a i ti se do utkání dobře zapojili.

K dalšímu utkání nastoupí dobrovičtí v neděli 31. března od 13 hodin v Křinci a chtějí opět bodovat.

FK Dobrovice - TJ Sokol Jestřebí Lhota 5:0 (3:0)

Branky: 3. Hýbl Štěpán, 20. Durna Petr, 28. Boháček Jan, 51. Hýbl Štěpán, 58. Hložek Jaroslav

FK Dobrovice: Skokan - Durna J., Čerych, Procházka, Boháček - Kříž, Durna P., Grus, Hložek - Hýbl, Lepka. Střídali: Sobotka, Picek, Henrich, Hejdrychová, Plíšek.

Tabulku 1. A třídy starších žáků i výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FC Velim 1
FK Dobrovice (starší žáci) 1