A tým má za sebou první přípravné utkání

17.01.2018 Kategorie: Tým A

FK Ústí nad Labem - FK Dobrovice 3:1 (0:1)

A mužstvo sehrálo o víkendu první přátelské střetnutí v přípravě, ve kterém podlehlo na jeho hřišti druholigovému Ústí nad Labem 3:1. Dobrovičtí sice vedli brankou Adama Fotra ze 41. minuty, domácí ale ve druhém poločase otočili utkání ve svůj prospěch.

V dalším přípravném zápase se FK Dobrovice utká v sobotu 20. ledna od 14 hodin s dalším druholigovým klubem 1. FK Příbram. Utkání se hraje na umělé trávě na 9. ZŠ (Pastelka) v Mladé Boleslavi.

FK Ústí nad Labem - FK Dobrovice 3:1 (0:1)

Branka: 57. Kingue, 77. D. Richter, 89. Matějka - 41. Fotr

FK Dobrovice 1. poločas: Dědek, - Novák, Routek, Sedláček Marek, Pelyak, -   Fotr, Krystan, Žaloudek, Volf, - Schubert , - Miškovský

FK Dobrovice 2. poločas: Dědek – Tuma, Soběslav, Kovach , Bernát,-  Jakubec, Sedláček Michal, Žaloudek, Tomašov , - Osvald, - Kostka